Kumaş Sensörü

Infrared kenar takip sensörü, hijyen, kumaş v.b. ürünlerde,32 bit mikro işlemci kontrollü sürekli olarak 100 mikro metre hassasiyette kenar takibini sağlar. Yapısından dolayı, materyalin doku özelliği ve yapısı ürünün çalışma performasını etkilememektedir.

Alüminyum özel işleme gövdeye sahip olan sensör, kolay montaj ve ağır şartlarda yüksek dayanımı ile tüketici dostu bir yapıya sahiptir.

Ultrasonic Çatal Sensör

Ultrasonik sensörler, web kenarını ultrasonik dalgalarla temas etmeden tarar. Malzeme şeffaflığında kir ve varyasyonlara karşı hassas değildirler ve toz benzeri tortulara sahip malzemeler, yüksek şeffaflıkta filmler, değişken şeffaflığa sahip filmler ve ışığa duyarlı malzemeler gibi çok yönlü uygulama alanlarına sahiptirler.

Kenar Kontrol Sistemleri

Uygulama alanlarında, ultrasonic, infrared ve çizgi takip sensörleri kullanılarak ürün kenarını takip eder ve herhangi bir manuel müdahaleye gerek duymaksızın özel tasarlanmış dc motor veya stepper motor tahrik sistemli mekaniği ile kenar hizasının mikro metre hassasiyetinde kontrolünü sağlayarak, ürünün doğru pozisyonda hat üzerinde geçmesini sağlar. Kenar kontrol cihazı kullanımı, üretim hatlarını minimize ederek verimliliği arttırır, iş ve işçişik kaybını önler . Yüksek hızlarda uygulanabilirliğini kanıtlayan Kenar kontrol sistemi, kabloları ve bütün ekipmanları hazır tak-çalıştır şeklinde sunulmaktadır.