VLT AutomationDrive FC 302

VLT AutomationDrive FC 302 tüm modern otomasyon uygulama gereksinimlerini karşılamak üzeren esnek, modüler tasarım konsepti üzerine inşa edilmiştir. Uzun ömürlü olması için tasarlanan bu sağlam sürücü, en zorlu uygulamalarda ve en zorlu ortamlarda bile etkin ve güvenilir bir şekilde çalışır.

Kullanıcı dostu grafiksel kontrol paneli ile sürücü parametlerini ayarlamak çok kolaydır.

Devreye alma ve işletme masraflarından tasarruf sağlamaktadır.

VLT ® AutomationDrive, uygulamanızın gereksinimlerini tamamen yerine getirmesini ve süreçlerinizin tüm yaşam döngüsü boyunca optimize edilmesini sağlamak için yeni dijital çağın sunduğu her şeyin tümünden yararlanır.

Üstün termal tasarımı ve benzersiz arka kanal soğutma özelliği VLT ® AutomationDrive’ı piyasadaki en kompakt ve düşük maliyetli sürücülerden biri haline getirir.

VLT HVAC Sürücü FC 102

VLT ® HVAC Sürücü tüm ısıtma, havalandırma ve klima (HVAC) uygulamaları iyileştirilmiş proses kontrolü için tasarlanmıştır. Kullanımı hızlı ve kolay bir sürücüdür. Uygun maliyetli sürücü  grubunda ve yüksek verimli sabit mıknatıslı motorları kontrol etme kapasitesine sahip olması başlıca ayırıcı özelliğidir.  Bu işlevlerin özellikle geniş bir yelpazede değerlendirir isek enerji tasarrufu gerektiren çevre düzenlemelerine uygunluğu ve modern binalarda maliyetleri azaltmak yönelik uygulamalarda çözüm için üretilmiştir.

Bir çok fonksiyonu ve opsiyon kartları ile harici kontrolör kullanmadan, FC 102 kontrolör olarak kullanılabilir.